Údržba

Servis a Údržba nemovitostí

„Řešíme Váš problém s opravami společných prostor“

Také Vám na chodbách nesvítí světla a není nikdo kdo by je opravil? Máme pro Vás řešení, zajistíme Vám pravidelnou kontrolu a údržbu Vašeho domu. Jedna ze služeb které našim zákazníkům poskytujeme je pravidelná údržba panelových, bytových domů a nebytových prostor.Tato služba vyplynula z požadavků našich zákazníků, které jsme nasbírali během několika let našeho působení v oboru. Díky pravidelnosti údržby jsme schopni předcházet případným havarijním stavům a prodloužit životnost kontrolovaných částí nemovitosti. Dále se v den údržby řeší drobné opravy, které se vyskytnou během předešlého období, což objednateli šetří čas a peníze (vše je opraveno najednou bez účtování dopravy při jedné návštěvě). Na nalezené závady většího rozsahu je vypracován rozpočet, tyto závady se odstraňují pouze po odsouhlasení rozpočtu a objednání od objednatele.

Pro příklad uvádíme možné varianty údržeb:
Jedná se o preventivní periodickou údržbu, která je většinou prováděna ve
dvou časových intervalech - 1) měsíční a 2) čtvrtletní (popřípadě pololetní údržba).

Měsíční údržba například může obsahovat následující práce

Čtvrtletní údržba je rozšířena např. o

Cena údržby se odvíjí od velikosti nemovitosti a počtu bytových jednotek. V případě Vašeho zájmu Vám vytvoříme přesnou kalkulaci dle Vašich požadavků přímo na Vaši nemovitost.

Úklid

Při pravidelném úklidu domu provádíme

Úklid domu obnáší zametení a vytření společných prostor, otření parapetů, madel a zábradlí schodiště, otření poštovních schránek, úklid zápraží vchodů domu, zametení přístupového chodníku, odnos reklamních letáků, mytí stěn výtahu, mytí osvětlení, čištění oken na chodbách apod. Rozpis pravidelného úklidu činžovních a panelových domů Pravidelný úklid domů můžeme provádět v následujících intervalech s vybranými službami. Jednotlivé služby můžeme namíchat dle vašich požadavků a přání, případně můžete využít našeho poradenství.

Úklid 1x měsíčně
Úklid 1x ročně Úklid 1x týdně

Servis oken

Zajistíme Vám servis a opravy plastových oken a dveří.

Jelikož je nutné pečovat o vše, tak i o Vaše plastová okna.
Seřízení oken a dveří není bráno jako závada, jedná se o běžnou údržbu.
Na okna totiž působí počasí a teplotní vlivy, čímž dochází k zatěžování kování a špatnému zavírání. Poskytujeme servis plastových oken a dveří všech typů a výrobců. Seřízení kování, výměna těsnění. Pravidelný servis prodlužuje životnost plastových oken a dveří. Měli by jsme jim věnovat trochu naší pozornosti. Vyplatí se to. Naše péče o okenní kování a těsnění se nám vrátí v podobě dobře těsnících oken a tedy nízkých nákladů na vytápění. Seřízení oken sice koruny neušetří, ale budeme se moci spolehnout na to, že okna budou bez problémů fungovat. Pokud okno při zavírání mírně drhne nebo jde ztuha otočit kličkou, jedná se o jasné signály pro jeho seřízení.

Pravidelná údržba kování a těsnění

Minimálně jednou ročně – je optimální věnovat péči okennímu kování a těsnění. (Doporučený postup při takové údržbě by měl být součástí každého manuálu k použití nezávisle na dodavateli oken. V první řadě je důležité promazání pantů, aby se okno dalo bez problémů otevírat a zavírat. Zvýšenou pozornost si zaslouží i těsnící gumy. Pravidelně je zbavujte prachu a každý půlrok je ošetřete silikonovým olejem. V poslední řadě umývejte skla teplou vodou s malým přídavkem neinvazivního čisticího prostředku, který je šetrný k povrchové vrstvě okna.)
Na seřízení plastových oken a odborné práce je vždy lepší zavolat si odbornou pomoc.

Vybavení společných prostor

Vybavení venkovních prostor